Exkluzívne zdarma pre účastníkov webinára

Prihláška na Online kurz

Psychológia predaja online 

Čo na vás v kurze čaká:

 • 7 NADUPANÝCH modulov kurzu (viac ako 6 hodín videí)
  V členskej sekcii kurzu na vás čaká 7 MODULOV, v ktorých sa dozviete ako využívať psychológiu predaja na internete. Všetky princípy sú ľahko použiteľné na webe, sociálnych sieťach, v emaile, ale aj v bežnom živote.
   
 • 73 PRÍKLADOV z praxe
  V kurze nájdete aj konkrétne príklady z praxe ako psychológiu predaja používajú marketéri a ti najúspešnejší podnikatelia (to je aj dôvod prečo sú najúspešnejší) a ako ju môžete vy využiť vo svojom predaji, aby ste zvýšili svoje predaje
   
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.

Pre získanie prístupov ZDARMA vyplňte prihlášku - zvoľte si email a heslo, ktorým sa budete prihlasovať:

V prípade ak sa zobrazí hláška: Užívateľ s touto e-mailovou adresou už existuje, je potrebné na registráciu využiť inú e-mailovú adresu. Stane sa tak z dôvodu, že ste si už v minulosti zakúpili niektorý z kurzov a vaša adresa na tomto serveri už bola registrovaná.  Alebo kontaktujte podpora@martinmazar.sk. Ďakujeme. 

Vaše osobné údaje (email) sú u nás v bezpečí a budeme (Togira, s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre fungovanie vášho bezplatného prístupu do online kurzu a zasielaniu noviniek od Togira s.r.o., ktoré sa budú týkať online marketingu. Zásady spracovania osobných údajov